1. Zobaczysz i przetestujesz najnowocześniejsze technologie

Akademia Technologii Trimble to miejsce, w którym pokazujemy najnowocześniejsze Technologie spod znaku Trimble (i nie tylko). Najbardziej zaawansowane odbiorniki GNSS, Tachimetry skanujące i robotyczne, systemy UAV, bezzałogowe jednostki pływające, wózki do pomiarów kolejowych, skanery laserowe. Wszystko w jednym miejscu i czasie, czekające, aż je przetestujesz.

2. Weźmiesz (potwierdzony certyfikatem) udział w szkoleniach i warsztatach prowadzonych przez fachowców

Chcesz zacząć przygodę z fotogrametrią lotniczą / skanowaniem laserowym / BIM-em, ale nie wiesz, od czego zacząć?

Planujesz wdrożyć w firmie rozwiązania, które przyspieszą / ułatwią pracę, ale nie wiesz, na które się zdecydować?

Czujesz, że nie w pełni wykorzystujesz narzędzia, które już posiadasz i chcesz to zmienić?

A może, po prostu, lubisz poszerzać swoje horyzonty, nabywać nowe umiętności i inspirować się do działania?

Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedź brzmi „tak” – zarejestruj się na Akademię, nie ma na co czekać… 😉

3. Poznasz ludzi z branży, z którymi wymienisz się doświadczeniami.

O ile dwa pierwsze punkty z niniejszej listy możesz spróbować „odhaczyć” bez Akademii (np. zapraszając do siebie naszego inżyniera sprzedaży), tak w tym przypadku będzie o to nieco trudniej.

ATT to znakomita okazja, aby porozmawiać z kolegami i koleżankami „po fachu” z całej Polski; poznać ich punkt widzenia, sposób działania.

Kiedy przed dwoma laty, w Szczawnicy, jeden z uczestników opowiadał, jak poradził sobie z problemem nie płaconych na czas faktur za wykonane usługi, niektórzy ze zgromadzonych wokół współuczestników nie mogli uwierzyć, że sami na to nie wpadli; inni podrzucali swoje sposoby na takich „delikwentów”; jeszcze inni upierali się, że u nich to nie zadziała…

Tego typu wymiany cennych doświadczeń i dyskusji było przez 3 dni cała masa. Jedne bardziej żywiołowe, drugie mniej. Wszystkie łączył natomiast jeden wspólny mianownik – nie odbyłyby się one bez Akademii… 🙂

4. Przekonasz się (lub w tym przekonaniu utwierdzisz), że warto należeć do Trimble Survey Team

Ten punkt poniekąd łączy się z poprzednim, niemniej jednak uznałem, że warto poświęcić mu oddzielny akapit.

Po poprzedniej Akademii poprosiliśmy jej uczestników o opinię na temat naszego spotkania. Otrzymaliśmy wówczas, między innymi, taką odpowiedź:

Jestem bardzo zadowolony z udziału w ATT. Pomimo tego, że nie uczestniczyłem na zbyt wielu wykładach to myślę, że wiele nowych i ciekawych informacji z tego wyniosłem. Oprócz tego, że mogłem Was osobiście poznać, nie tylko poprzez pryzmat sprzedawca-klient, to wiele innych informacji nt. współczesnej geodezji „dopełniły” zakulisowe rozmowy z innymi wykonawcami z różnych stron Polski. Pozytywnie mnie ucieszyło też to, że nie było w tym wszystkim zbyt dużo reklamy z Waszej strony, bo wiele pozytywnych słów usłyszałem również od tych wykonawców, którzy już korzystają z Waszych produktów i usług. Więc poniekąd to jest dla mnie sygnał i utwierdzenie w przekonaniu do kupna nowego sprzętu tj. zestawu S5. – do końca roku 2019r.

Niezmiernie nas ona ucieszyła, bo pokazała, że rozwiązania, które oferujemy, bronią się same – wystarczy je tylko lepiej poznać.

Chcesz się o tym przekonać? Przyjedź na ATT2021!

5. Odpoczniesz i odrobinę się zrelaksujesz

Akademia Technologii Trimble to przede wszystkim ogromna dawka wiedzy, jaką mamy do przekazania jej uczestnikom. Ale nie tylko…

W 2019 roku, gdy po kilku latach wskrzeszaliśmy ideę Akademii, stwierdziliśmy, że damy jej uczestnikom możliwość, aby odrobinę odetchnąć od codziennych zajęć. Konieczne było zatem znalezienie takiej lokalizacji, która będzie temu sprzyjać.

Wówczas wybór padł na Pieniny i był to strzał w dziesiątkę.

Tym razem udamy się na Kaszuby i mamy przeczucie graniczącę z pewnością, że dobra passa zostanie podtrzymana.

4-gwiazdkowy Hotel Aubrecht z basenem i strefą SPA, położony w odprężającym otoczeniu przyrody, pozbawionym hałasu, pośpiechu i tłumów – to nasza tegoroczna destynacja.

Brzmi dobrze, prawda? Na mój gust bardzo dobrze. Tak dobrze, że nie ma sensu dłużej zwlekać – trzeba się rejestrować.

6. To się opłaca, po prostu.

Na koniec zostawiłem sobie jeszcze jeden aspekt – ten ekonomiczny.

Udział w Akademii najzwyczajniej w świecie się opłaca!

Wartość szkoleń i warsztatów, w których możesz wziąć udział, szacujemy na więcej, niż 1 000 zł. Doliczmy do tego pobyt w wysokiej klasy hotelu, z pełnym wyżywieniem i dodatkowymi atrakcjami , a uzyskamy kwotą kilkukrotnie przewyższającą standardowy koszt uczestnictwa w Akademii.

Dodatkowo, jeśli zarejestrujesz się przed 19. sierpnia, zapłacisz o 200zł brutto mniej, niż Ci, którzy z decyzją o udziale będą zwlekać.

To jak, widzimy się na Kaszubach? 🙂