O nas

Potrzebujesz wsparcia? Dzwoń: +48 666 866 661

Kontakt z serwisem: +48 12 416 1600

Geotronics Dystrybucja posiada ponad 30 letnią tradycję, a w obecnej formie działamy od 2005 roku. Przez cały czas funkcjonowania wdrażamy nowoczesne technologie w pozyskiwaniu danych pomiarowych jak i w opracowywaniu ich wyników, podnosimy swoje kwalifikacje i zdobywamy nowe doświadczenia.

Jako autoryzowany dystrybutor Trimble oferujemy wysoką jakość produktów, autoryzowany serwis, profesjonalną obsługę oraz pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu. Wszystkie te elementy spowodowały, że marka Trimble stała się jedną z lepiej postrzeganych nazw na rynku polskim. Stawiając na jakość, pozyskaliśmy uznanie wielu znanych firm i instytucji.

Wśród naszych klientów znajdują się szkoły, uczelnie, kopalnie, firmy państwowe i prywatne. Jeżeli cenią Państwo solidność i profesjonalizm w zakresie geodezji, mamy przyjemność zaprosić Państwa do współpracy z naszą firmą.

Wśród naszych klientów zyskaliśmy opinię firmy solidnej, uczciwej i rzetelnej.

Szybkie i bezbłędne wykonywanie zleceń na najwyższym poziomie technicznym zapewniają wysoko wykwalifikowane zespoły geodezyjne oraz sprzęt najnowszej generacji. Dynamicznie dostosowujemy się do zmian w tej dziedzinie nauki, jak również postępu technologii.

Jesteśmy wykonawcami systemu ASG-EUPOS (Aktywna Sieć Geodezyjna EUPOS) który jest systemem referencyjnym opartym o sieć naziemnych stacji referencyjnych obsługiwanych przez urządzenia marki Trimble.

W ramach działalności serwisu prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, przeglądy okresowe, naprawę urządzeń, instalację opcji dodatkowych np. GLONASS, naprawę anten, kabli, baterii i innych akcesoriów, uaktualnienie oprogramowania, montaż stacji bazowych. Wydajemy również świadectwa sprawdzenia i rektyfikacji instrumentów. 

# hi