Punkt sprzedaży i serwis

ul. Feliksa Konecznego 6/10u
31-216 Kraków


(wejście od ulicy Stefana Jaracza)


Dane kontaktowe

tel.: +48 12 416 16 00
fax: +48 12 416 16 02
biuro@geotronics.com.pl


Godziny otwarcia

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00


Geotronics Dystrybucja Sp. z o.o.
ul. Centralna 36, 31-586 Kraków

 

KRS: 0000554199
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia
NIP: 6751516925
REGON: 361350832

Kapitał zakładowy: 5 000,00

Bank: Bank Pekao S.A.
Konto: 45 1240 4852 1111 0010 7364 7239


Współrzędne GPS

LAT: 50º 05' 02''.27N
LON: 19º 56' 41''.41E


Sklep internetowy


Profigeo.pl
tel. +48 12 416 16 03
e-mail: sklep@profigeo.pl

ul. Feliksa Konecznego 6/10u
31-216 Kraków


Godziny otwarcia:
8:00 - 16:00
poniedziałek - piątek


(wejście od ulicy Stefana Jaracza)

Formularz kontaktowy


Pracownicy

Bartosz Balcer

Inżynier sprzedaży

+48 728 416 441

bartosz.balcer@geotronics.com.pl

Województwa: pomorskie, warmińsko-mazurskie

Kamil Ciuraj

Inżynier sprzedaży

+48 660 510 507

kamil.ciuraj@geotronics.com.pl

Województwa: mazowieckie, łódzkie, lubelskie, podlaskie

Paweł Jakubów

Inżynier sprzedaży

+48 728 429 552

pawel.jakubow@geotronics.com.pl

Województwa: zachodniopomorskie, lubuskie, wielkopolskie (część północna)


Patryk Lewandowski

Inżynier sprzedaży

+48 728 429 555

patryk.lewandowski@geotronics.com.pl

Biuro Wrocław: ul. Żmigrodzka 145, 51-130 Wrocław

Województwa: dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie (część południowa)

Maciej Mońko

Inżynier sprzedaży

+48 660 510 508

maciej.monko@geotronics.com.pl

Województwa: śląskie, świętokrzyskie, małopolskie oraz podkarpackie

Wojciech Stolarski

Inżynier sprzedaży specjalistycznej

+48 728 429 550

wojciech.stolarski@geotronics.com.pl





Tomasz Zieliński

Dyrektor handlowy

+48 694 416 164

tomasz.zielinski@geotronics.com.pl

Grzegorz Romik

Dyrektor handlowy

+48 668 867 253

grzegorz.romik@geotronics.com.pl

Andrzej Więcek

Prezes zarządu

+48 606 431 616

andrzej.wiecek@geotronics.com.pl